Aydın BBP İl Başkanı'a Kumpas mı Kuruldu

05 Ağustos 2016 - 21:45

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ertan Gökçe'nin FETÖ terör örgütüne yardım ve yataklıktan göz altına alınmasının ardından Aydın Alperen Ocakları basın açıklaması yaptı. 

BBP İl başkanı Ertan Gökçe'nin haksız yere tutuklandığı bu yanlıştan en kısa zamanda dönülmesi gerektiği belirtildi. 

Yapılan açıklamada "Büyük Birlik Partisi Aydın İl Başkanımız Sayın Ertan GÖKÇE çalıştığı firma ile ilgili ifadesi alınmak üzere gözaltına alındıktan sonra, hiçbir suç belirtilmeden  nöbetçi hakim tarafından tutuklanması camiamızca üzüntü ile karşılanmıştır!

Herkes bilmelidir ki Muhsin YAZICIOĞLU'nun neferleri olan bizler hiçbir zaman hiçbir terör örgütü ile bağlantı halinde olmadık. Bizi kimse kandıramadı! Biz kimseye aldanmadık! Dik duruşumuzdan ödün vermedik! Her zaman doğruya doğru yanlışa yanlış ite it dedik!

Parti il başkanımızın asılsız ve olmayan bir nedenle tutuklanması kabul edilemez! Devletimizin FETÖ operasyonunu yürütürken kurunun yanında yaşı yakmaması gerekmemektedir. Ve Allah'ın izniyle darbe girişimine ilk karşı koyan teşkilat olarak müsaadede etmeyeceğiz. Atacağımız tüm adımlar hukuka uygun olacaktır.

Kimse sanmasın ki Alperenler sahipsizdir! Camiamızı karalamak için sıraya geçenlerde karşılarında bizi bulacaklardır.

Adaletin tez zamanda tecelli etmesini, yetkililerin düştükleri yanlışlıktan tez zamanda dönmelerini temenni ediyoruz!" denildi. 

Konuyla ilgili olarak Ak Parti Aydın millet vekili Mehmet Erdem sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "BBP il başkanı Ertan Gökçe hiç bir zaman paralel çizgi olmadı! Biz onu hep dik gördük bildik. Allah için şahadet ederiz." diyerek destek verdi.

BBP Aydın İl başkanı Ertan Gökçe'nin Kardeşi Serkan Gökçe yaptığı açıklamada "Aydın'daki kripto paralelciler tarafından abime kumpas kurularak Aydın'daki Alperenler sokağa dökülmek istenmiştir. Bu nedenle Alperenler sükunet içerisinde birlik ve beraberliği bozacak hareketlerden kaçınmalı ve adalete güvenmelidir. Adalet tecelli edecektir. Abim hayatının hiç bir dönminde FETÖ örgütüne mensup cemaaten uzak durmuş hem ailesine hemde teşkilatına yıllardır bu karanlık yapıdan uzak durun diyerek uyarılarda bulunmuştur. Bu ülkeyi Siyonist feto ya vermiceğiz, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'dır bu böyle bilinmelidir" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..