Başkan Alıcık, Eczane Açılışına Katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yeni Mahalle Şehit Mustafa Aslan Bulvarında hizmete giren eczanenin açılışını gerçekleştirdi.

29 Şubat 2016 - 17:06

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yeni Mahalle Şehit Mustafa Aslan Bulvarında hizmete giren eczanenin açılışını gerçekleştirdi.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi karşısında halka hizmet verecek olan Özge Bayrakdaroğlu’na ait eczanenin açılış törenine katıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde İş ve Aşa çare olan ve Nazilli’de yeni işyeri açan her vatandaşın yanında olmaya, destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; "Organize Sanayi, eğitim ve sağlık alanında büyük yatırımlara imza atan Nazilli’de yan destek kuruluşları da hızla artıyor. Açılan her yeni işyeri ile hem ilçemiz hem ülkemiz ekonomisine ve her geçen gün daha büyük bir sorun haline gelen işsizlik sorununun çözümüne bir nebzede olsa çözüm üretilmiş olunuyor. Nazilli’de bulunan Eczanelere bir yenisi ekleyen Eczacı Özge Bayrakdaroğlu’na teşekkür ediyorum. Özge hanımın açmış olduğu eczanesi ile şifalar dağıtmasını, açılışını yaptığımız bu eczanenin Nazilli’ye ve kendilerine hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
Açılış töreninde okunan dua sonrası açılış kurdelesini Eczane Sahibi Eczacı Özge Bayrakdaroğlu eşliğinde kesen Alıcık, hayırlı ve bol kazançlar diledi. Açılışa katılan tüm davetliler ikramlarda bulunulurken Alıcık kurdele kesimi sorası Eczane sahibi Özge Bayrakdaroğlu ve davetliler ile sohbet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..