Odunpazarı Belediyesi Baharı Sanatla Karşılıyor

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri, Mart ayında yine sanatseverlerle buluşacak.

29 Şubat 2016 - 16:54

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri, Mart ayında yine sanatseverlerle buluşacak.
Yunus Emre ve Hasan Polatkan Kültür Merkezi salonlarında gerçekleştirilecek etkinlikler içerisinde film gösterimleri, çocuk sinema gösterimleri ve konserler yer alacak. Ocak ve Şubat aylarında bin 829 kişi animasyon film izlerken, bin 195 kişi de ‘Başka Sinema’yı tercih etti. Gösterimi devam eden ‘Sarmaşık’ ve ‘Mustang’ filmlerinin yanı sıra, Mart ayı boyunca birçok film sinemaseverlerle buluşmaya devam edecek. ‘Gençlik’, ‘Bulantı’, ‘Hasret’, ‘Sessiz Çığlık’ ve ‘Masumiyet Müzesi’ isimli filmler Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.
ÇOCUKLAR UNUTULMADI
Şubat ayında yaptığı sinema etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Mart ayında yapacağı çocuk sinema gösterimleri ile çocukları da unutmuyor. Hafta sonlarında gösterimleri yapılacak olan ‘Niko 2: Küçük Kardeş Tatlı Bela’ ve ‘Gezegen 51’ adlı çocuk filmleri Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde minik seyircilerle buluşacak.
Mart ayı kültür sanat programı kapsamında Yunus Emre Kültür Merkezi’nde 4 Mart Cuma Günü 19.00’da Grup Mecaz, 11 Mart Günü 19.00’da Âşıkları Anma Konseri ve 18 Mart Cuma Günü 19.00’da ise Çanakkale Şehitleri Anma Konseri yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..