Yunusemre’de Mart Ayı Dolu Dolu Geçecek

Her ay birbirinden güzel organizasyona ev sahipliği yapan Yunusemre Belediyesi, mart ayı kültür sanat etkinlikleriyle de beğeni toplayacak.

29 Şubat 2016 - 15:52

Her ay birbirinden güzel organizasyona ev sahipliği yapan Yunusemre Belediyesi, mart ayı kültür sanat etkinlikleriyle de beğeni toplayacak.
Yunusemre Belediyesi, şubat ayında bayanlara, çocuklara, gençlere ve ailelere yönelik birçok sosyal etkinliğe imza attı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün hazırladığı etkinliklere gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, mart ayında da dolu dolu bir etkinlik programı hazırladıklarını söyledi. Sosyal belediyecilik yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten Uygur, “Hayata geçirdiğimiz büyük projelerimizin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere de ayrı bir önem veren Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi, halkımız nezdinde takdirde karşılanıyor. Her etkinliğimizin ardından başkanımıza ve belediyemize yöneltilen teşekkürler bunun en iyi göstergesi. Yaptığımız etkinlik planlarımızla bütün belediye birimlerimizin katkılarıyla dolu dolu bir mart ayı Yunusemreli vatandaşlarımızı bekliyor. Vatandaşlarımızı bütün etkinliklerimize şimdiden davet ediyoruz.” dedi.
MART AYINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK ETKİNLİKLER
01-10-12-22 Mart tarihlerinde Yuntdağı’ndan Manisa’ya gezi, 14-21-28 mart tarihlerinde Müzik Atölyesi etkinliği, 02-09-16-30 Mart tarihlerinde Karikatür Atölyesi etkinliği, 04 Mart Foça Gezisi, 05 Mart Dedeler ve Torunları etkinliği, 07 Mart Kadınlar Matinesi, 08 Mart Tasavvuf ve Kadın Konulu Panel, 11 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ile ilgili etkinlik, 12 Mart Çanakkale Gezisi, 18 Mart Şehitler Günü Lokma Hayrı, 19 Mart Bayar Bayramı etkinliği, 21 Mart Orman Haftası etkinliği, 22-23-24 Engelsiz Karikatürler Sergisi, 24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası etkinliği, 29 Mart Kütüphaneler Haftası etkinliği.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..